IT služby pro firmy

Návrh, realizace a správa počítačové sítě, bezdrátové pokrytí, připojení k internetu.

IT SLUŽBY

Počítačové sítě

Navrhneme a zrealizujeme stavbu počítačové sítě od kabeláže přes servery a síťové prvky až po koncová uživatelská zařízení. Dokážeme doporučit vhodnou technologii pro vaše potřeby a v případě zájmu vám jí i dodáme.

Bezdrátové sítě

Potřebuje pokrýt WiFi signálem kancelář, halu nebo třeba školu ? Navrhneme vám odpovídající řešení s ohledem na velikost, provoz a následné využití WiFi bezdrátové sítě. Používáme kvalitní komponenty od firem Ubiquiti a Mikrotik.

Připojení k internetu

Vzhledem k naší dlouhodobé spolupráci se stabilním ISP partnerem, vám dokážeme zajistit kvalitní bezdrátové připojení k internetu přesně dle vašich požadavků. Realizace probíhá profesionálními spoji s kvalitním servisem a monitoringem.

Pět důležitých součástí

Vždy vytváříme funkční a zabezpečenou počítačovou síť. Je jedno, jestli se jedná o firmu, malou kancelář nebo rodinný dům.

V případě zájmu, není problém se o Vaši síť starat dlouhodobě. Budoucí změny tak nebudou žádný problém.

 

 

přísná bezpečnost

řešení vždy na míru

podpora a aktualizace

vzdálený přístup

monitoring a dohled sítě

Zaměřujeme se na střední a malé firmy, hotely, restaurace, školy, knihovny apod. Poradíme Vám i s podnikovým komunikačním řešením.  Pomůžeme s výběrem telefonní ústředny, doporučíme vhodné IP telefony, připravíme a nastavíme virtuální ústřednu apod. Zajistíme vám optimalizaci stávající počítačové sítě.

Nabízíme služby v oblasti bezdrátových sítí, od návrhu, přes výstavbu až po případný servis. V případě pokrytí rozlehlejších objektů či budov (např. hotely, restaurace, školy apod.) zajistíme profesionální řešení pokrytí signálem WiFi  s ohledem na počet připojených zařízení a to včetně plně administrovatelného řešení.

Zajistíme vám optimalizaci stávající počítačové sítě, pokud nejste spokojeni s chodem své stávající počítačové sítě. Nalezneme slabá místa počítačové sítě a navrhneme jejich posílení či výměnu. V případě zájmu, je možno Vaši stávající počítačovou síť kompletně přebudovat s ohledem na provoz, funkčnost a výkonnost.

Kontaktujte nás!

12 + 12 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Působnost

Praha a okolí

Kontakt

Po-Pá 9.00 - 20.00 hod.

Telefon

605 266 338